>

Cruises on the Gulf of Riga and Baltic sea

Roja - Roņu sala

Vienas dienas kruīzs uz Roņu salu ar jahtu „Palsa” no Mērsraga ostas.
Roņu sala – latviešu sentiments pret šo zemes gabaliņu Rīgas līča vārtos ir fenomens, kam grūti atrast skaidrojumu, jo neviens latvietis tur taču nav dzīvojis. Droši vien ilgas un sajūtas sakņojas senos notikumos, kad Roņu sala tā arī nekļuva par vienīgo Latvijas jūras salu.
Roņu sala dzīvo pati savu senu dzīvi nekurienes vidū.

Ventspils - Gotlande

Jūs vēlaties izbaudīt neatkarību un skaistu atvaļinājumu, meklējat, ko īpašu un neatkārtojamu vairāku dienu garumā? Tad kruīzs uz Gotlandes salu ir atbilde Jūsu vēlmēm. Zviedrijai piederošā Gotlandes sala tiek saukta arī par Baltijas jūras pērli tās unikālā skaistuma dēļ. Gotlande ir lielākā Baltijas jūras sala. Skaistā daba, kultūras pieminekļi, mazie zvejnieku ciematiņi ir tas, kas piesaista cilvēkus no visas pasaules. Gotlande tāpat ir pazīstama ar dažādiem bruņinieku turnīriem un vikingu pasākumiem. Brauciens pa jūru līdz salai ar jahtu „Palsa” ilgst 12 stundas. Nedomājiet par viesnīcām un mantu somu staipīšanu - kuģītis "Palsa" būs Jūsu mājas visu kruīza laiku.

Viena diena Mērsragā – pa seno kuģotāju ceļu!

Piedāvājam skolēnu un ceļotāju grupām neaizmirstamu un interesantu piedzīvojumu Mērsragā!
Vispirms ar kuģi „Palsa” dosimies izbraucienā līdz Mērsraga bākai – apskatīsim to no jūras puses. Pēc vairāk nekā stundas gara jūras brauciena izkāpsim krastā, lai gluži kā senie iekarotāji uzkāptu Mērsraga bākā! Turpināsim ceļojumu, apmeklējot Mērsraga muzeju, bet pēc tam iestiprināsimies, pusdienojot kafejnīcā „Vētrasputns”. Pusdienu piedāvājumā: cūkgaļas vai vistas gaļas karbonāde ar piedevām un zaļumiem (½ porcija) vai zupa un saldās pankūkas! Protams, būs arī dzēriens!
Ekskursija notiek gida pavadībā, kurš pastāstīs, cik slaveni jūras braucēji un vareni kuģu būvētāji dzīvojuši šajā pusē (un dzīvo joprojām).
Mācību un atpūtas ekskursijā iekļauts viss iepriekš minētais, ekskursija vienai personai izmaksās vien 10,-EUR. Vienas ceļotāju grupas lielums uz kuģa – līdz 30 cilvēkiem.

Rīgas jūras līcis

“Palsa” tagad arī Rīgā! Tiekamies jau šajā vasarā.
Izbraucieni ar ekskluzīvo pasažieru kuģīti “Palsa” Rīgas jūras līcī no Rīgas ostas. Brauciens ilgst 2 stundas. Jums būs vienreizēja iespēja apskatīt Rīgas ostu no kuģa klāja, kā arī baudīt sauli, jūru un vēju Rīgas jūras līcī. Uz kuģa ērti jutīsies līdz pat 30 pasažieriem. Par jūsu ērtībām gādās 2 skatu klāji kuģa priekšgalā un pakaļgalā. Jūsu ērtībām – no asāka vēja vai spilgtāka saules stara Jūs sargās gaumīgs kuģa salons ar ādas dīvāniem, ozolkoka apdari un jūras dēkaiņiem piedienīgu mūziku. Tu vēl domā? Piesakies jau šodien!

Ventspils - Sāremā

destination

Vēlies pavadīt jauku nedēļas nogali? Tad brauciens uz Sāmsalu ir domāts Tev!
Mēs aicinām Jūs doties uz skaisto Romesāres ostu, kas ir cieši blakus Kuresārei www.saaremaa.ee, kurā ir ļoti daudz skaistu apskates vietu un tūristi te vienmēr jūtas gaidīti. Uz salas un apkārtnē pavadāmo laiku plānojam katrs pats pēc saviem ieskatiem. Latvieši jau tradicionāli ir iecienījuši vietējās SPA viesnīcas, tomēr, ja Jūsu interesēs ir tikai atpūta un tūrisms, tad kuģīti varēsiet izmantot kā viesnīcu. Brauciens pa jūru uz Romesāri no Mērsraga ostas ilgst apmēram 9 stundas. Ja izbraucam vakarā, tad nākamās dienas rītā esam klāt. Jūs teiksiet, ka esat jau bijuši Sāmsalā? Iespējams, taču nekad iepriekš ar kruīza kuģīti - nav mokošās stundas pa mūsu autoceļiem, bet gan romantikas un jūras baudīšana, malkojot tēju un vērojot saulrietu...

Kolkas bāka

destination

Brauciens pa jūru līdz Kolkas bākai ilgst apmēram 4 stundas. Kolkas rags un bākas apkārtne ir unikāli ar to, ka šai vietā ir šķērsviļņi. Šī bāka un tās apkārtējā vide ir unikāla vieta visā Eiropā. Jūs būsiet tik tuvu šai mākslīgajai salai, kā vēl nekad! Ar laivu būs iespējams piebraukt pie pašas salas. Braucienu var ietilpināt vienas dienas robežās.